O Firmie

Firma „SOBOL-A” istnieje już od 1995 roku. Prezesem i jedynym właścicielem firmy jest mgr Artur Sobol. Koleje życia spowodowały, że po pracy w Niemczech w latach 70-tych zainteresowania jego orbitowały wokół problemów i zagadnień związanych z szeroko pojętym budownictwem mieszkaniowym.

Od 40 lat zajmuje się tym profesjonalnie. Jako osoba doświadczona, pracująca w Niemczech a później zarządzająca procesem inwestycji, gwarantuje on pełne, kompleksowe wykonanie różnych obiektów budowlanych. Dotychczas wybudował ponad 500 mieszkań i 70 domków jednorodzinnych w różnych lokalizacjach Krakowa.

W naszych realizacjach budowlanych należy mocno zaakcentować możliwość dowolnej aranżacji układu mieszkania wykonywanej na koszt i staraniem naszej Firmy. Możliwe jest również łączenie poszczególnych mieszkań tak w pionie jak i poziomie(dokumentacje przewidują montaż schodów w przypadku mieszkań dwupoziomowych).

Każde z naszych mieszkań posiada niezależny obieg mediów. W standardzie każdego lokalu montujemy bezpieczne i ekologiczne dwufunkcyjne piecyki z zamkniętą komorą spalania. Budujemy tylko z materiałów tradycyjnych, tzn. ekologicznnie „czystych” nie stosując żadnych niesprawdzonych technologii. Wszystkie z użytych surowców posiadają stosowne atesty i certyfikaty.

Firma „SOBOL-A” prowadzi również zarządzanie wybudowanymi przez siebie obiektami. Prezes mgr Artur Sobol posiada stosowną licencję zawodową – Zarządcy nieruchomości. Prowadzimy również perspektywiczną działalność inwestycyjną. Zamierzamy w następnych latach wybudować na własnych terenach kolejne mieszkania.

Każdego klienta staramy się obsłużyć kompleksowo. Pilnujemy, by każdy nabywca mieszkania na miejscu załatwił wszelkie możliwe formalności związane z nabyciem obiektu: łącznie z projektem, umową, indywidualnym wykonaniem wykończenia mieszkania „pod klucz”.

Dewiza „Klient – nasz Pan” obowiązuje wszystkich pracowników naszej Firmy.